MobiriseSnadná úprava textu PDF
Upravujte texty, obrázky i tabulky! Kreslete, zvýrazňujte, komentujte a porovnávejte PDF i naskenované dokumenty.
 

Jaký je ABBYY FineReader 14?

FineReader 14 vznikl na základě spojení nejmodernější technologie a výjimečně kvalitních funkcí. Ty se zaměřují na převod dokumentů, správu souborů PDF a porovnávání dokumentů. To vše v jedné, přehledné a intuitivní aplikaci. Díky tomu nabízí FineReader 14 komplexní obchodní řešení vhodné pro každodenní úkony s tištěnými dokumenty PDF a se skeny.

Oproti ostatním OCR programům, vyniká výjimečnou přesností rozpoznávání a rozšířenými funkcemi pro optické rozpoznávání znaků (OCR). I z toho důvodu můžete sadu nástrojů OCR ABBYY, najít v počítačích pracovníků nejrzůnějších společností všude po světě. Stal  se velice oblíbeným doplňkem pro pracovníky v oblasti práv i státní správy nebo vzdělávacích institucích či knihovnách. Využívají ho ale i firmy jako Samsung, Deloite, Fujitsu. 

S čím Vám ABBYY FineReader 14 pomůže?

Porovnání tisku a digitálu

Odhalý důležité změny v dokumentech. A to bez ohledu na formáty porovnávaných souborů – PDF, Word nebo jen fotografie dokumentů.

Rozdíly zvýrazní a ulehčí Vám tak kontrolu dokumentů!.

Sníží riziko přehlédnutí odlišností v textech!Digitalizace tištěných dokumentů

Vytvoří vysoce kvalitní digitální kopie z jakéhokoli skenu. Automaticky využije  optimální  algoritmy pro předběžné zpracování obrazů.

Výsledek bude vždy perfektní!


Zaručuje nulovou potřebu ručních oprav textů.Převody, úpravy a komentáře PDF

Zdůrazní překlepy, vloží digitální podpis, převede naskenované dokumenty, obrázky a soubory PDF do Wordu i Excelu.

Měňte data nebo obrázky přímo v PDF!

 Ušetří Vám čas!

PDF s možností vyhledávání

Převede naskenované tištěné dokumenty na soubory PDF, ve kterých bude navíc možné vyhledávat a měnit jednotlivá slova! 

Font písma zůstane bez narušení!

Zrychluje kontrolu výsledků a opravu překlepů!Příprava k archivaci

Nejen, že zlepšuje vizuální kvalitu skenů, ale  navíc podporuje i PDF/A. Tento formát se považuje za standardní pro dlouhodobou archivaci. 

Příprava souborů k digitální archivaci nebyla nikdy lehčí!

Zmenšujte velikost dokumentů PDF díky kompresi.

Chytrý telefon místo skeneru

Zvládá předběžně zpracovat a opravit zkreslení obrazů. Díky tomu umí vyčistit a načíst obrázky vyfocené třeba mobilem.  

Skutečné skeny s možností rozpoznávání textu.

Směle shromažďujte informace i na cestách!ABBYY FineReader 14 je navíc:

Týmový - tvoří kopie s možností úprav

Aplikace FineReader usnadňuje poskytování zpětné vazby ke komentářům, třídění komentářů podle autora, data nebo stavu a nastavování i sledování stavů diskuse. Navíc lze snadno přidávat razítka a označovat stav schválení.

Rychlý - porovnávání šetří  čas

Porovnávejte text dvou verzí dokumentu v různých formátech souborů. A to během několika sekund! Změny jsou zvýrazněny v obou porovnávaných dokumentech a při procházení dokumentů se zobrazují vedle sebe, takže je při kontrole zaznamenáte velmi snadno. 

Pozorný - najde prostě každé slovo

Prohledá jakýkoli soubor PDF. Můžete vyhledávat v textu, komentářích i metadatech či tabulkách a využít funkci "Extrakce textu a tabulek". Vyberete tabulku, která se má z PDF extrahovat a FineReader ji automaticky upraví tak, aby ji bylo možné kopírovat a vkládat do ní obsah okamžitě po otevření. A to i když je naskenovaná.

Důkladný - zachová formátování

Díky vysoce přesné technologii OCR, zaručuje FineReader zachování písem a rozvržení dokumentů bez jakéhokoli narušení. A to i při práci se starými a nekvalitními skeny.
Připomínáme, že vytváření souborů PDF je možné ze skenů, obrázků, dokumentů Microsoft® Office a dalších formátů.

Bezpečný - pamatuje na skryté údaje

Odstraní skryté údaje, jako metadata, textové vrstvy, komentáře, přiložené soubory, záložky apod. Na 1 kliknutí! 
Je považován za # 1 program pro redigování citlivých informací - osobní údaje, čísla bankovních účtů atd., z textu nebo metadat před odesláním nebo zveřejněním online.

Exkluzivní nová funkce! Porovnání tištěných a digitálních verzí
A to včetně dokumentů napsaných v různých jazycích. Software totiž dokáže automaticky rozpoznat jazyk dokumentu. 

Program nalezne během chvilky rozdíly mezi dvěma verzemi dokumentu. Porovnávání probíhá na jednotlivých řádcích. A to i v různých formátech. Např. mezi souborem PDF s naskenovaným tištěným dokumentem a jeho původní verzí v aplikaci Microsoft® Word. Rozdíly pak zvýrazní.
Díky tomu výrazně usnadní práci.

Pordobně o funkci: Automatizované převody dokumentů
Snadno plánujte dávkové převody OCR a sledování „sledovaných“ složek: použijte nástroj Hot Folder k zefektivnění OCR a převodu dokumentů na dokumenty s možností úprav a soubory PDF s možností vyhledávání připravené k digitální archivaci.

Automatizace dávkových převodů


Automaticky převede dávky skenů a obrazů do formátů s možností vyhledávání. Například Microsoft® Word, Excel®, OpenOffice® Writer a dalších textových formátů.

Vytvoření „sledované “ složky


Nastavte na místní nebo síťové jednotce, serveru FTP nebo v poštovní schránce „sledovanou“ složku a jakýkoli soubor nebo dávka souborů, které v ní budou umístěny, budou automaticky převedeny s použitím předdefinovaného nastavení.

Plánovaný převod


Plánujte zpracování dokumentů ve složce Hot Folder v daném čase, např. po pracovní době. Je vysoce flexibilní a umožňuje plánovat pravidelné opakované spuštění úkolů, např. každý měsíc, každý týden, každý den, či dokonce každou hodinu.

Sledování příloh v příchozí poště


Můžete například nastavit automatický převod všech příchozích naskenovaných tištěných dokumentů na PDF s možností vyhledávání nebo na dokumenty aplikace Microsoft Word s možností úprav.

Pokročilá nastavení OCR


Lze nastavovat jazyky OCR, rychlost převodu a možnosti předběžného zpracování obrazu a ukládání. Můžete například nastavit úkol složky Hot Folder, aby automaticky rozpoznával všechny vstupní dokumenty a ukládal výsledky jako „Projekt OCR“ pro další korektury s využitím editoru OCR aplikace.

Zjednodušte každodenní rutinní úkoly

Lze nastavit zdroj obrazu dokumentu, jazyky rozpoznávání, výstupní formáty a složky pro ukládání a spustit úkoly vždy v případě potřeby. Můžete je také sdílet prostřednictvím místní sítě (LAN) s kolegy používajícími FineReader.

Technická specifikace:

Podporované formáty souborů
Vstupní formáty: PDF včetně PDF/A • Obrazové formáty: TIFF, JPEG, JPEG 2000, JBIG2, PNG, BMP, PCX, GIF, DjVu, XPS. • Formáty s možností úprav: DOC(X), XLS(X), PPT(X), VSD(X), HTML, RTF, TXT, ODT, ODS, ODP.
Formáty pro ukládání dokumentů: 
 PDF včetně PDF/A (1a, 1b, 2a, 2b, 2u, 3a, 3b, 3u). • Obrazové formáty: TIFF, JPEG, JPEG 2000, JBIG2, PNG, BMP, PCX, DjVu. • Formáty s možností úprav: DOC(X), XLS(X), PPTX, HTML, RTF, TXT, CSV, ODT. • Formáty elektronických knih: EPUB®, FB2. 

Jazyky:

Rozhraní programu:
Počet podporovaných jazyků rozhraní se může v některých místních verzích aplikace ABBYY FineReader 14 lišit.


Jazyky rozpoznávání:
Aplikace ABBYY FineReader 14 podporuje 192 jazyků rozpoznávání ve všech kombinacích. 48 jazyků zahrnuje slovníkovou podporu.

Vyberte si verzi přesně pro Vaše potřeby:

5.007,-
Neomezené licence na e-mail nebo ve verzi BOX
 • Převod PDF a skenů
 • Úpravy a komentáře PDF

6.910,-
Neomezená licence, zasílaná na e-mail 
 • Převod PDF a skenů
 • Úpravy a komentáře PDF
 • Porovnávání dokumentů 
 • Automatický převod
11.635,-
Neomezená licence, zasílaná na e-mail
 • Převod PDF a skenů
 • Úpravy a komentáře PDF
 • Porovnávání dokumentů 
 • Automatický převod
 • Rozšířená automatizace

1) Standard - lepší analýzy tabulek, kvalitnější zachování rozvržení dokumentu a vynikající přesnost rozpoznávání znaků.
2) Corporate - navíc nabízí sofistikovanou funkci "Porovnávání dokumentů".
3) Enterprise - 10.000 stránek převede 2x rychleji a ještě porovná jednotlivé dokumenty! 

Pozor! Verze Corporate a Enterprise se dále dělí na licence Concurrent use, Per seat a Terminal server! 

Per seat = licence je přidělena konkrétnímu počítači v síti, současně může používat tuto licenci jen tolik uživatelů, kolik je zakoupených licencí a jen na počítačích, kterým je licence přidělena. 

Concurrent use = konkurenční licenci lze instalovat na všechna PC v síti, software může používat současně tolik uživatelů, kolik je zakoupeno licencí.

Terminal server = licence pro terminal server umožňuje vzdálenou správu počítačů v síti. Určeno pro organizace, které využívají vzdálenou správu pro systémové a softwarové nastavení v síti nebo u jednotlivých pracovních stanic zaměstnanců.

Potřebujete poradit s výběrem? 
Kontaktujte nás!

Sledujte nás i na sociálních sítích: