SW.cz Vzdělávací instituce, včetně učitelů a studentů u nás mají speciální výhody! Mohou uplatnit speciální slevy! Až 90%!
SW.cz - Vzdělávací instituce, včetně učitelů a studentů u nás mají speciální výhody! Mohou uplatnit speciální slevy! Až 90%!


Vzdělávací instituce, včetně učitelů a studentů u nás mají speciální výhody!

Mohou uplatnit speciální slevy! Až 95%!

Ať už jde o mateřskou školku, základní, střední, univerzitu, vysokou nebo vyšší odbornou školu i gymnázium! Vždy pro Vás žádáme od výrobců jen ty nejlepší podmínky!
Máte-li zájem o rozšíření softwaru ve Vaší škole, jsme tu pro Vás!

Kontaktujte nás!
SW.cz - Vzdělávací instituce, včetně učitelů a studentů u nás mají speciální výhody! Mohou uplatnit speciální slevy! Až 90%!SW.cz - Vzdělávací instituce, včetně učitelů a studentů u nás mají speciální výhody! Mohou uplatnit speciální slevy! Až 95%!

ABBYY FineReader 14
#1 v práci s PDF! Vyniká výjimečnou přesností rozšířenými funkcemi pro optické rozpoznávání znaků!

Digitalizace tištěných dokumentů! Vytvoří vysoce kvalitní digitální kopie z jakéhokoli skenu. Automaticky využije optimální algoritmy pro předběžné zpracování obrazů.

Převody, úpravy a komentáře PDF! Zdůrazní překlepy, vloží digitální podpis, převede naskenované dokumenty, obrázky a soubory PDF do Wordu i Excelu.

PDF s možností vyhledávání! Převede naskenované tištěné dokumenty na soubory PDF, ve kterých bude navíc možné vyhledávat a měnit jednotlivá slova!

Příprava k archivaci! Nejen, že zlepšuje vizuální kvalitu skenů, ale navíc podporuje i PDF/A. Tento formát se považuje za standardní pro dlouhodobou archivaci. 

Chytrý telefon místo skeneru! Zvládá předběžně zpracovat a opravit zkreslení obrazů. Díky tomu umí vyčistit a načíst obrázky vyfocené například mobilním telefonem. 

ABBYY FineReader je efektivní a čas šetřící řešení pro získávání dat z různých typů dokumentů a souborů, a pro jejich převod na texty s možností vyhledávání a úprav.

ABBYY FineReader 14  Per seat 
licence je přidělena konkrétnímu počítači v síti. Současně může tuto licenci používat jen tolik uživatelů, kolik je zakoupených licencí a jen na počítačích, kterým je licence přidělena.

Konečná cena
3.749,-

Původní cena
7.496,-

Chci vědět víc o této verzi!

ABBYY FineReader 14 Concurrent use 
 licenci je možné instalovat na všechny počítače v síti. Současně může tuto verzi programu může používat tolik uživatelů, kolik je zakoupeno licencí.

Konečná cena
7.498,-

Původní cena
14.997,-

Chci vědět víc o této verzi!
SW.cz - Vzdělávací instituce, včetně učitelů a studentů u nás mají speciální výhody! Mohou uplatnit speciální slevy! Až 90%!SW.cz - Vzdělávací instituce, včetně učitelů a studentů u nás mají speciální výhody! Mohou uplatnit speciální slevy! Až 95%!Máte speciální požadavky na počet licencí programu  ABBYY FineReader 14?
Obraťte se na nás a my připravíme nabídku na míru Vašim potřebám!

Kontaktovat sw.cz

CorelDRAW Graphics Suite 2017
Světově známé aplikace pro grafiku, design, sazbu, editaci fotografií či tvorbu vektorových animací!

 Pracujte rychleji s vylepšeným nástrojem "Nůž", se kterým snadno rozdělíte vektorové objekty, text nebo rastry libovolnou křivkou. Vylaďte své fotografie díky funkci "Retušovací klonování" a opravte geometrické zkreslení ve zlepšeném dialogovém okně "Narovnání obrazu". Pomocí vylepšené funkce vyhledávání a filtrování písem snadno najdete pro projekty ta pravá písma.

 Novinka - Pokročilá podpora více monitorů  i s rozlišením UltraHD 5K, výkonná vylepšení pera pro přirozenější chování při kreslení, import starších pracovních ploch z produktů CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT vytvořené ve verzích X6, X7 a X8.

✓ Novinka - Nástroj LiveSketch - pro okamžité vytváření náčrtů a návrhů! Na zařízeních s dotykovým ovládáním převádí volné náčrty na precizní vektorové křivky.


✓ Novinka -
Vylepšené vektorové náhledy, uzly a úchyty - upravujte objekty a efekty efektivněji s využitím vylepšených náhledů, uzlů a úchytů, které se neztratí v podkladových barvách vašeho projektu.

Novinka - Uživatelské rozhraní podporující dotykové ovládání - podpora režimu tabletu usnadňuje provádění rychlých úprav dotykem nebo pomocí pera. Nová pracovní plocha Dotyk maximalizuje velikost okna pro kreslení a zobrazuje pouze nástroje a příkazy, které používáte nejčastěji, a navíc můžete přibližovat a posouvat jediným gestem. 

Světově známé a žádané balení výkonných aplikací pro grafiku, design, sazbu, editaci fotografií či tvorbu vektorových animací.

CorelDRAW Graphics Suite 2017 CZ EDU Single User License
Pro  akreditované školy, fakulty, studenty denního i dálkového studia, učitele a akademické dozorčí organizace.

Konečná cena
2.390,-

Původní cena
15.931,-

Chci vědět víc o této verzi!

CorelDRAW Graphics Suite 2017 CZ Classroom Licence 15+1
Speciální balík  -15 licenciípro žáky a 1 pro učitele. Tento balík licencí je pro základní nebo střední školy.

Konečná cena
9.999,-

Původní cena
199.989,-

Chci vědět víc o této verzi!
SW.cz - Vzdělávací instituce, včetně učitelů a studentů u nás mají speciální výhody! Mohou uplatnit speciální slevy! Až 90%!SW.cz - Vzdělávací instituce, včetně učitelů a studentů u nás mají speciální výhody! Mohou uplatnit speciální slevy! Až 95%!Máte speciální požadavky na počet licencí programu CorelDRAW Graphics Suite?
Obraťte se na nás a my připravíme nabídku na míru Vašim potřebám!

Kontaktovat sw.cz

Pinnacle Studio Ultimate 21
Nejnovější verze výborného programu speciálně pro editaci, střih a úpravu natočeného videa!

Profesionální nástroje pro kalibraci! S těmito výkonnými nástroji pro úpravy a zvuk získáte požadované profesionální výsledky.  Oceníte také! Možnost provádět úpravy v neomezeném počtu stop. A to i ve formátu 4K, HD nebo 3D.

Užijte si známé funkce jako střihu záznamů z více kamer, sledování pohybu, barevného klíčování a dalších! Nahrávejte ze své obrazovky včetně zvuku pomocí nástrojů záznamu obrazovky. Vytvářejte sofistikovaná videa na rozdělené obrazovce a doplňte Vaše díla o efekty obrazu v obraze a efekty s více vrstvami!

Novinka - přechody Morph - použijte jeden obrázek, tvar nebo posloupnost a vytvořte střihy nebo přechody mezi scénami bez jasného začátku nebo konce.

Novinka - Korekce zkreslení širokoúhlého objektivu - odstraňte zkreslení širokoúhlých objektivů a narovnat horizont.

Novinka -  Efekty malby - vytvářejte komiksový vzhled a převeďte videa na virtuální animaci.

Novinka - Video na rozdělené obrazovce - zobrazí najednou více toků videa s navrženými šablonami nebo si vytvořte vlastní.

Software pro úpravu videa, se kterým můžete vytvářet domácí videa plná vzpomínek v rozlišení HD nebo stereoskopickém 3D.

Pinnacle Studio 21 Ultimate
EDU licence
Pro  akreditované školy, fakulty, studenty denního i dálkového studia, učitele a akademické dozorčí organizace.

Konečná cena
999,-

Původní cena
1.537,-

Chci vědět víc o této verzi!

Pinnacle Studio 21 Ultimate Classroom License 15+1
Speciální balík  -15 licenciípro žáky a 1 pro učitele. Tento balík licencí je pro základní nebo střední školy.

Konečná cena
12.999,-

Původní cena
43.330,-

Chci vědět víc o této verzi!
SW.cz - Vzdělávací instituce, včetně učitelů a studentů u nás mají speciální výhody! Mohou uplatnit speciální slevy! Až 90%!SW.cz - Vzdělávací instituce, včetně učitelů a studentů u nás mají speciální výhody! Mohou uplatnit speciální slevy! Až 95%!Máte speciální požadavky na počet licencí programu Pinnacle Studio 21?
Obraťte se na nás a my připravíme nabídku na míru Vašim potřebám!

Kontaktovat sw.cz
Víte že..? Krom jedinečných slev, mají na SW.CZ školní instituce další výhodu! Nákup na fakturu! Tuto metodu umožňujeme i těm školám, které u nás nemají založený účet. Školy u nás mají vždy něco navíc! + Tlačítko - Kontaktovat SW.CZ (otevře e-mail).
Sw.cz - Specialista na software
Napište nám
 
Sw.cz - Bezpečná online platba
Sw.cz - Dárky k nákupu

 

Sw.cz - záruka spokojenosti

 

Facebook Youtube