SW.cz - CorelDRAW Graphics Suite 2018 - Tato nejnovější verze návrhářského balíčku společnosti Corel je nabitá výkonnými nástroji a funkcemi, které vám pomohou přivést kreativní nápady k životu. Vývojáři sady CorelDRAW Graphics Suite 2018 se zaměřili na zpětnou vazbu uživatelů ohledně nových možností návrhů a úpravy fotografií spolu s vylepšeními pracovních postupů, takže můžete pracovat rychleji než dříve, aniž byste omezili svou kreativitu!
Sw.cz - CorelDRAW Graphics Suite 2018 - Tato nejnovější verze návrhářského balíčku společnosti Corel je nabitá výkonnými nástroji a funkcemi, které vám pomohou přivést kreativní nápady k životu. Vývojáři sady CorelDRAW Graphics Suite 2018 se zaměřili na zpětnou vazbu uživatelů ohledně nových možností návrhů a úpravy fotografií spolu s vylepšeními pracovních postupů, takže můžete pracovat rychleji než dříve, aniž byste omezili svou kreativitu!
SW-cz - Popusťte uzdu kreativitě se sadou CorelDRAW Graphics Suite 2018 Nabízí výjimečné zážitky při tvorbě grafiky, sazby, ilustrací, úpravy fotografií, trasování, webové grafiky, tiskařských projektů, uměleckých děl, typografie a mnoho dalšího. Vždy dosáhnete ohromujících výsledků! Přesvědčte se, že Vám nejnovější CorelDraw má co nabídnout! SW-cz - Popusťte uzdu kreativitě se sadou CorelDRAW Graphics Suite 2018 Nabízí výjimečné zážitky při tvorbě grafiky, sazby, ilustrací, úpravy fotografií, trasování, webové grafiky, tiskařských projektů, uměleckých děl, typografie a mnoho dalšího. Vždy dosáhnete ohromujících výsledků! Přesvědčte se, že Vám nejnovější CorelDraw má co nabídnout! SW.cz - CorelDRAW Graphics Suite 2018 - Tato nejnovější verze návrhářského balíčku společnosti Corel je nabitá výkonnými nástroji a funkcemi, které vám pomohou přivést kreativní nápady k životu. Vývojáři sady CorelDRAW Graphics Suite 2018 se zaměřili na zpětnou vazbu uživatelů ohledně nových možností návrhů a úpravy fotografií spolu s vylepšeními pracovních postupů, takže můžete pracovat rychleji než dříve, aniž byste omezili svou kreativitu!


CorelDRAW Graphic Suite 2018

Nejnovější verze špičkového programu pro grafické návrhy!

e možné upgradovat z jakékoliv předchozí verze CorelDRAW Graphics Suite mimo verze Academic, Home and Student, Corporate, Small Business a OEM. CorelDRAW Graphics Suite 2018 - Tato nejnovější verze návrhářského balíčku společnosti Corel je nabitá výkonnými nástroji a funkcemi, které vám pomohou přivést kreativní nápady k životu. Vývojáři sady CorelDRAW Graphics Suite 2018 se zaměřili na zpětnou vazbu uživatelů ohledně nových možností návrhů a úpravy fotografií spolu s vylepšeními pracovních postupů, takže můžete pracovat rychleji než dříve, aniž byste omezili svou kreativitu!

Top novinky CorelDraw Graphic Suite 2018
Nástroj Dynamika - pro snadné dodání pohybu nebo zaostření na prvek kresby.
 Nástroj Blok stínu - můžete přidávat syté vektorové stíny k objektům a textu.
Interaktivní narovnání fotografií - otáčejte křivé obrázky nebo jednotlivé prvky ve fotografiích. 
Pointillizer - z libovolného počtu vektorových nebo rastrových objektů můžete pomocí několika kliknutí vytvořit vysoce kvalitní vektorové mozaiky.

již od 2 079,-

Ukaž, jaké mám možnosti!
Aplikace CorelDRAW 2018 nabízí větší kontrolu vzhledu rohů u objektů, textu a symbolů používajících přerušované čáry. K existujícímu výchozímu nastavení si navíc můžete vybrat ze dvou nových možností vytváření perfektně navržených a definovaných rohů.
Sada CorelDRAW Graphics Suite 2018 je nabitá výkonnými nástroji pro grafiku, ilustrace, sazbu, úpravu fotografií., Sada CorelDRAW® Graphics Suite 2018 je špičkový software pro grafické návrhy, který využívají miliony profesionálů, majitelů malých firem a amatérských grafiků po celém světě. Nabízí výjimečné zážitky při tvorbě grafiky, sazby, ilustrací, úpravy fotografií, trasování, webové grafiky, tiskařských projektů, uměleckých děl, typografie a mnoho dalšího. Navrhujte s jistotou a dosáhněte ohromujících výsledků.

CorelDRAW Graphics Suite 2018

Nástroj LiveSketch
Vylepšené vektorové náhledy, uzly a úchyty

Rozhraní podporující dotykové ovládání
Vržené stíny s prolnutím Gaussova rozostření
Režim Symetrie
Nástroj Blok stínu 
Ovládací body u přerušovaných čar a obrysů
Pointillizer
  Použití a správa výplní a průhlednosti

PhotoCocktail
Bilineární přiblížení
Efekt Přidat perspektivu

Corel 2017

CorelDRAW Graphics Suite 2017

Nástroj LiveSketch
Vylepšené vektorové náhledy, uzly a úchyty

Rozhraní podporující dotykové ovládání
Vržené stíny s prolnutím Gaussova rozostření
X Režim Symetrie
X Nástroj Blok stínu 
X Ovládací body u přerušovaných čar a obrysů
X Pointillizer
X
  Použití a správa výplní a průhlednosti

X PhotoCocktail
X Bilineární přiblížení
X Efekt Přidat perspektivu

Detailní porovnání jednotlivých verzí!

Stáhnout!
Nejvýhodnější cena plné verze CorelDRAW 2018 CZ! Nákupem získáváte balení, které obsahuje CorelDraw 2017 Special Edice CZ + CorelDraw 2018 CZ Upgrade. CorelDRAW Graphics Suite 2018 - Tato nejnovější verze návrhářského balíčku společnosti Corel je nabitá výkonnými nástroji a funkcemi, které vám pomohou přivést kreativní nápady k životu. Vývojáři sady CorelDRAW Graphics Suite 2018 se zaměřili na zpětnou vazbu uživatelů ohledně nových možností návrhů a úpravy fotografií spolu s vylepšeními pracovních postupů, takže můžete pracovat rychleji než dříve, aniž byste omezili svou kreativitu!


Tipy na závěr..

Nový produkt Norton Security vám jednoduše poskytne to nejlepší z technologií Norton pro různé způsoby, kterými se připojujete k internetu prostřednictvím osobních počítačů, počítačů Mac®, chytrých telefonů a tabletů. Získejte komplexní ochranu, která se specializuje na zabezpečení vašich oblíbených zařízení. Buďte v bezpečí všude, kam jdete, s aktivní webovou ochranou, lokalizací mobilních zařízení, pokročilou technologií ochrany soukromí a dalšími funkcemi. Jedno řešení pro různé způsoby, kterými se připojujete k internetu.


Zachraňte Váš PC! 

Ať ho žádný vir nedostane! Zabezpečte i Vaši identitu a online transakce

Ukaž víc!
Střihový software Pinnacle Studio přichází již ve své 21. generaci, která přináší hned několik zajímavých funkcí pro ještě lepší práci s pořízenými záběry. Ve verzi Ultimate můžete editovat video až ze šesti kamer současně. Přičemž samotný počet stop není nijak omezen. Lákavě působí mohutně vylepšená práce s formátem pro virtuální realitu. 360° videa jsou aktuálním hitem, takže při pořízení vhodné kamery se z vás snadno stane originální režisér.


Stříhejte videa jako profík!

Nové funkce rozdělené obrazovky, Morph, nástroje pro úpravu zvuku a další..

Ukaž víc!
Poradíme Vám, jak pracovat s počítačovými programy tak, abyste je využili na 100%!


Radíme, jak na to...

Poradíme Vám, jak pracovat s počítačovými programy tak, abyste je využili na 100%!

Ukaž víc!
Sw.cz - Specialista na software
Napište nám
 
Sw.cz - Bezpečná online platba
Sw.cz - Dárky k nákupu

 

Sw.cz - záruka spokojenosti

 

Facebook Youtube